Тиждень безпеки життєдіяльності. Сам удома.

2020-04-21

Мета цього заняття в легкій та доступній формі навчити дітей правил поведінки вдома – коли один. Вчити дотримуватись обачної поведінки в побуті, безпечної поведінки серед предметів побуту (ріжучі, колючі предмети, миючі засоби, лікарські препарати); вибирати безпечне місце для ігор (небезпека відкритих вікон та балконів). Дати знання дітям про те, що потрібно робити, якщо хтось із по сторонніх намагається проникнути в житло. Формувати навички спілкування з незнайомими людьми за відсутності дорослих. Закріплювати знання, вміння та навички, сформовані переконання, які потрібні кожній людині для збереження життя та здоров’я. Закріпити в пам’яті номери телефонів екстрених служб «102», «103». Виховувати впевненість у поведінці, обачність,уважність та пильність: