Вітання з Днем Дошкільного Працівника.

2020-09-25

27 вересня - Всеукраїнський день працівника дошкільної освіти. Це свято скромних але гідних людей, свято мудрості, добра, щирості та любові. Саме ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуючи нове покоління її громадян. Професія педагога вимагає від людини самовіддачі, глибоких знань, доброти, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та до своєї справи. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, відданість дошкільній справі, ініціативність, компетентність, великий талант і покликання сіяти мудрість, знання, радість пізнання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого міста.

Бажаємо всім працівникам закладів дошкільної освіти відчуття того, що робота з малятами - це саме та справа життя, від якої ви отримуєте задоволення. Любові від ваших вихованців, підтримки від батьків, теплоти від рідних. Миру, здоров'я, родинного благополуччя, нових трудових і життєвих досягнень.